#

 Genel İngilizce Hafta Sonu sınıflarımız açılıyor !
#

 


IELTS sınavı hazırlık kursları açılıyor!
#

Yabancılar için Türkçe


...
#

Türkiye’de ilk kez

ELA da !İngilizce Ses ve Diksiyon ( Accent Reduction) Programına katılın İngilizcenizle 1 adım önde olun!
#

1 KUR İNGİLİZCE


EĞİTİM ALANA


600 TL değerindeki 30 saatlik konuşma sınıfı BEDAVA !

Vizyon ve Değerlerimiz

English Language Academy (ELA) öğrencileri, İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini en üst seviyeye çıkarabilecek bir eğitim kalitesi almaktadırlar. Deneyimli akademik kadrosunu oluşturan yabancı ve Türk öğretmenler, öğrencinin dil seviyesine uygun olarak kurlara eşit şekilde dağıtılmıştır. Dersler, akıllı tahtalarda interaktif biçimde gerçekleştirilirken öğrenci ihtiyaçlarına odaklanarak sürekli güncellenen ders içerikleri ve konularıyla öğrencilerin derslere aktif katılımı sağlanmaktadır. Dersliklerin yanısıra öğrenciler İngilizce dil eğitimlerini bilgisayar laboratuvarlarında, sonsuz kaynak ve seçenek sunan e-library ve kütüphanelerde devam ettirebilmektedirler. Ders aralarında öğretmen ve öğrencilerle keyifli vakit geçirebilecekleri kafetarya da mevcuttur.

English Language Academy, İngilizce öğrenmek, genel İngilizce seviyesini yükseltmek, konuşma becerisini geliştirmek, yurtdışında eğitimine devam etmek isteyen ayrıca kariyer çizgisinde değişiklik yapmak, İngilizcesini TOEFL ve IELTS sınavlarıyla taçlandırmak isteyen herkesin hedeflerine ulaşmasına, kaliteli eğitim sistemiyle yardımcı olmaktadır.

Eğitimlerine English Language Academy (ELA) Türkiye’de başlayan öğrenciler eğitimlerinin devamını English Language Academy (ELA) İngiltere’de devam edebilecekler. Bu fırsatla English Language Academy öğrencileri İngilizceyi İngitere’de öğrenme şansına sahip olabilecekler.

English Language Academy (ELA) programları Genel İngilizce, Mesleki İnglizce, Konuşma sınıfları ve Sınava Hazırlık programları olarak uygulanmaktadır.