#

 Genel İngilizce Hafta Sonu sınıflarımız açılıyor !
#

 


IELTS sınavı hazırlık kursları açılıyor!
#

Yabancılar için Türkçe


...
#

Türkiye’de ilk kez

ELA da !İngilizce Ses ve Diksiyon ( Accent Reduction) Programına katılın İngilizcenizle 1 adım önde olun!
#

1 KUR İNGİLİZCE


EĞİTİM ALANA


600 TL değerindeki 30 saatlik konuşma sınıfı BEDAVA !

Denizcilik İngilizcesi

Uluslararası Denizcilik İngilizcesi Sınavına Hazırlık Programı

English Language Academy (ELA) denizcilik alanında dil becerilerini ölçen ISF (International Shipping Federation/Uluslararası Gemi Taşımacılığı Federasyonu) Marlins Test of Spoken English (TOSE) sınavına hazırlıyor.

The ISF (International Shipping Federation/Uluslararası Denizcilik Federasyonu) Marlins Test of Spoken English (TOSE) denizcilerin ve adayların Denizcilik İngilizcesi konusunda hem yazılı hem de sözlü dil becerilerini ölçmeye yönelik olarak geliştirilmiş uluslararası online bir sınavdır. Sınav sonunda adaylara sonuçları içeren bir sertifika verilir.

ELA’da Denizcilik İngilizcesi eğitimi alan öğrencilerimiz, Uluslararası Denizcilik İngilizcesini (English for International Seafarers) konuşma, dinleme, okuma, yazma eğitimlerini başarıyla tamamlamakla kalmayıp sonrasında Gemiadamları Sınav Merkezi (GASM) tarafından yapılacak olan ve kendilerini üniversiteler dışındaki özel eğitim-öğretim kurumlarında yapılan hazırlık sınıfından muaf olmalarını sağlayacak olan Genel İngilizce Sınavı’nda da başarılı olacaklardır.

ELA’nın denizcilikle ilgili özel olarak hazırlamış olduğu bu yoğun programlar öğrencilerin denizcilikle ilgili konuşmaları ya da yazılı mesajları anlayıp cevap vermelerine imkan sağlayacak, konuda rahatlıkla konuşmalarını sağlayacak veya tartışmalara girebilecek şekilde hazırlanmıştır

Online Kayıt