#

 Genel İngilizce Hafta Sonu sınıflarımız açılıyor !
#

 


IELTS sınavı hazırlık kursları açılıyor!
#

Yabancılar için Türkçe


...
#

Türkiye’de ilk kez

ELA da !İngilizce Ses ve Diksiyon ( Accent Reduction) Programına katılın İngilizcenizle 1 adım önde olun!
#

1 KUR İNGİLİZCE


EĞİTİM ALANA


600 TL değerindeki 30 saatlik konuşma sınıfı BEDAVA !

ELA Türkiye

ELA İstanbul’da, uzmanlığa, profesyonelliğe ve değişime inanarak öğrencilerine eğitim programlarını sunar.

English Language Academy (ELA) Türkiye, İngilizce öğrenmek, genel İngilizce seviyesini yükseltmek, konuşma becerisini geliştirmek, yurtdışında eğitimin devam etmek isteyen ayrıca kariyer çizgisinde değişiklik yapmak ,İngilizcesini TOEFL ve IELTS sınavlarıyla taçlandırmak isteyen herkesin hedeflerine ulaşmasına, kaliteli eğitim sistemiyle, 2012 yılında faaliyete geçen, İstanbul Beşiktaş’taki yeni binamızda deneyimli öğretmen kadromuzla öğrencilerimize İngilizce dil eğitimi sunulmaktadır.

English Language Academy (ELA) öğrencileri, İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini en üst seviyeye çıkarabilecek bir eğitim kalitesi almaktadırlar. Uzman akademik kadrosunu oluşturan yabancı ve Türk öğretmenler, öğrencinin dil seviyesine uygun olarak kurlara eşit şekilde dağıtılmıştır. Dersler, akıllı tahtalarda interaktif biçimde gerçekleştirilirken öğrenci ihtiyaçlarına odaklanarak sürekli güncellenen ders içerikleri ve konularıyla öğrencilerin derslere aktif katılımı sağlanmaktadır.

Derslerimiz gramer, kelime geliştirme, ve, okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi 5 temel akademik becerileri kapsamaktadır. Öğrenciler, programlara yeteneklerine göre değerlendirilecek ve yerleştirileceklerdir.

ELA Dil Programı öğrencilerimize, İstanbul’da bu tarihi ve hareketli şehirde seyahatler, geziler, uluslararası akşamlar gibi kültürel ve sosyal faaliyetlerle dolu geniş bir yelpazede sunmaktadır. ELA’da öğrenmenin sınırları yoktur.